Search
Close this search box.

Reference od našich firemních klientů

Na TLC si vysoce ceníme individuální přístup k jazykových potřebám naší firmy, odbornosti a profesionality vyučujících. Stavíme na vztazích, otevřeném přístupu a aktivní komunikaci, který prostřednictví paní ředitelky Táni a jejího týmu plně zaručen. Je radost s TLC spolupracovat...​
Vážíme si dlouhodobé spolupráce se společnostní TLC, příjemné komunikace a vstřícnosti v jednání. Veškerá komunikace probíhá přes koordinátora jazykových kurzů, oceňujeme aktivní přístup, veškeré požadavky a dotazy jsou obratem zpracovávány a řešeny. Spolupráci s TLC doporučujeme a přejeme spoustu dalších spokojených klientů.
NOTINO, s.r.o.
Mgr. Martina M. | HR Specialists Team Leader CZ
We have been cooperating with TLC for several years, and I am glad to say that during that time TLC has proved that they are a reliable partner in the area of soft skills trainings and language courses. They are able to prepare everything related to the training – testing, communication with participants, organizing the event, collecting feedback, etc. They are even able to prepare special training that is tailored to our specific needs! I always appreciate their very friendly and proactive approach with a can-do attitude. You just need to know what topic you want to prepare, and they take care of the rest. TLC is really doing our life easier in the training and development field. Thanks for your service, you are doing great!
Kurz TLC Kids jsme pro děti našich zaměstnanců uspořádali ve dvou týdenních turnusech a celkem se ho zúčastnilo 40 dětí. Od dětí i rodičů jsme měli jen pozitivní zpětnou vazbu – děti se k nám těšily a rodiče věděli, že jsou jejich děti v dobrých rukou díky zkušeným lektorům. Lektoři si připravili zábavně-vzdělávací program a děti měly možnost se i během prázdnin hravou formou zlepšit v angličtině. Těšíme se, že toto léto uspořádáme tábor znovu!
Na TLC si vysoce ceníme individuální přístup k jazykových potřebám naší firmy, odbornosti a profesionality vyučujících. Stavíme na vztazích, otevřeném přístupu a aktivní komunikaci, který prostřednictvím paní ředitelky Táni a jejího týmu plně zaručen. Je radost s TLC spolupracovat...
Over the past years of cooperation with TLC we have organized various soft skills trainings provided mostly by Carl Davies. We appreciate the smooth communication during the scheduling period as well as openess for suggestions or changes. We are highly satisfied with the quality of provided services and according to the participants, the trainings are engaging and useful.
Přejít nahoru