Naše vize

V TLC jsme rodina, která se o vás stará s něžnou milující péčí. Zároveň se už čtvrt století spolu s vámi rozvíjíme, rosteme a sbíráme zkušenosti!

Každá naše spolupráce je zároveň hledáním originálních řešení. Respektujeme vaši individualitu i cíle, kterých chcete dosáhnout. Dvakrát nasloucháme, až pak překládáme, učíme jazyky, rozvíjíme Soft Skills, tlumočíme, mentorujeme nebo koučujeme. Nabízíme vám vědomosti, životní zkušenosti, znalosti, originalitu, vášnivé nasazení, zaujetí pro věc, respekt i zodpovědnost více než dvou set zaměstnanců a spolupracovníků.

Naším posláním je kromě vašeho růstu, úspěchu i upevňování pozic na trhu díky kontinuálnímu vzdělávání také společenský dopad a prosazování hodnot. Podporujeme proto děti z SOS vesniček a dbáme na to, aby se i naše společnost chovala zodpovědně vůči životnímu prostředí.

Společnou vizi posouváme dál i díky vám! Více ve videu prozradí majitelka a ředitelka TLC Taťána Marie, která v roce 2014 zvítězila v soutěži Ocenění českých podnikatelek.

 

Napište nám

Ať už potřebujete s čímkoliv poradit, nenašli jste potřebnou informaci, kurz, školení či workshop, chcete navázat spolupráci, máte pro nás nějakou výzvu, nabídku či překladatelský oříšek, nebo se chcete zastavit třeba na kávu!