KARIÉRA V TLC

Přidejte se k nám!

Jsme rodina, a tak o naše lektory pečujeme po všech stránkách.

Spolupráce s námi není pouhá práce, dbáme na to, abyste se u nás cítili jako doma, pohybovali se v tvůrčím prostředí a rozvíjeli svůj potenciál.

vzděláváme druhé, DĚLÁME PRÁCI, KTERÁ NÁM DĚLÁ RADOST

BHP08265

Tým 180 lektorů, to už je pořádná síla! Skvěle si rozumíme, protože vy pomáháte k dorozumění ostatním a my se o vás staráme. Ta souhra nás hřeje na srdci i na duši. A jsme rádi, že k nám nechodíte jen do práce. 

 

Slibujeme splnitelné, z toho, co pro vás máme, vybíráme:

  • příjemné zázemí a vybavení pro přípravu na hodiny
  • finanční příspěvek na vaše vzdělávání (metodická školení, semináře či konference)
  • metodickou podporu formou individuálních konzultací a interních metodických školeních pro lektory
  • rozvrh přizpůsobit vašim pracovním aktivitám nebo studiu 

  • za doporučení nového lektora od nás získáte finanční bonus 

  • nabízíme dlouhodobou spolupráci
  • výplatu včas
  • práci i o prázdninách
  • kuchyňka, kde je vám k dispozici káva, čaj i nealko
  • něco dobrého na zub a do bříška, třeba v létě mrazák plný zmrzliny
BHP08265

My v TLC se o vás staráme s něžnou milujiící péčí - Tender - Loving - Care.

Nejsme jen zaměstnavatelem, jsme rodinou pro lektory z celého světa. ​

Společně s námi máte šanci růst dál v oblasti profesní i lidské. Jako rodina spolu trávíme čas i mimo práci.

Staňte se členem naší rodiny!

Anežka Pížová

Office Manager for the Director

of Studies

Spolupráci s námi si lektoři pochvalují

Chodit do práce, ve které nepociťujete žádný tlak či stres, ale naopak radost a uspokojení, je dnes velmi vzácné. S vděkem a pokorou mohu říci, že já takovou práci mám. Již 6. rokem působím jako jazyková lektorka ve firmě TLC a naši spolupráci si nemohu vynachválit. Tato pozice mi nabízí nejen časovou flexibilitu a finanční nezávislost, ale především možnost věnovat se tomu, co mě baví a naplňuje nejvíce – učení. Díky přátelskému přístupu, ochotě ze strany vedení i kolegů, ale také zázemí firmy a nadstandardním službám, které svým klientům vřele poskytuje, se pro mě TLC stalo synonymem práce snů a, troufám si říci, že i druhou rodinou.
lektorka Míša
angličtina
Když jsem před 15ti lety učil svůj první kurz v TLC, nikdy mě nenapadlo, co vše mě s TLC čeká. Není to tuctová jazykovka nebo vzdělávací agentura, ale rodina lidí, která sdílí společné hodnoty. Jaké to jsou? Odbornost, inovace a klient vždy na prvním místě. A není to jen Taťána se svými vizemi a plány, díky kterým patří TLC k těm nejlepším na trhu, ale především tým skvělých lektorů a dalších spolupracovníků, kteří tvoří skvělou partu lidí.
lektor Pavel
angličtina, němčina
S TLC spolupracuji už 8. rokem a hodně jsme toho spolu prožili. Co mi TLC jako lektorovi dává? Především důvěru a volnost, díky čemuž mohu vždy výuku angličtiny přizpůsobit potřebám jednotlivých studentů. Je důležité, aby se studenti při výuce především cítili komfortně, a to díky skvělému zázemí a nepřebernému množství výukových materiálů v TLC není žádný problém. Se studenty pracujeme v malých skupinkách nebo individuálně, díky čemuž se můžeme vzájemně lépe poznat a náplň hodin dle libosti upravovat, což je výhoda oproti velkým a anonymním skupinám. Tak i "věční začátečníci" dokážou najít motivaci a energii k tomu, aby se krůček po krůčku vydali směrem k úspěchu. Díky TLC jsem poznala mnoho lidí, kolegů i studentů, ze kterých se po čase stávají známí a přátelé, se kterými se ráda setkávám i po práci.
lektorka Lenka
angličtina
I have been an English Teacher at TLC Language School for 14 years. I started teaching for a few different language schools, including TLC, and it gave me the opportunity to compare the quality of teaching services provided by various language institutions. TLC proved to be the most professional and efficient and I have been teaching there solely ever since. TLC Language school offers experienced and highly professional management, efficient methodological guidance, friendly and supportive staff, effective on line recording platform for lesson contents and student attendance, and last but not least very precise and punctual rewarding system.
lektorka Jarmila
angličtina
Přejít nahoru