Know more. Grow more. Do more.

Z kuchyně TLC

Naše metody a techniky neustále inovujeme. Dovolit si to můžeme díky jednotné filozofii i spolupráci s týmem zkušených lektorů a koučů. Sdílíme své zkušenosti a know how, vzájemně se inspirujeme.

Vyvíjíme vlastní workshopy, které jsou zpracovány zážitkově a prakticky. Mají okamžitý efekt.

Můžeme nabídnout jednodenní školení, ale také 1-4 hodinové praktické mini - workshopy.

MINI WORKSHOPY 'NA STOJÁKA'
3hodinové workshopy, které jsou unikátní svou metodikou. Žádné teorie, žádné prezentace, ale jen praktické nacvičování denních situací účastníků. Praktické role-plays realizujeme přímo v místě pracoviště, třeba u výrobní linky. Nacvičené znalosti okamžitě aplikujete v praxi.

MINI WORKSHOPY PRO TĚLO A DUŠI
Dopřejte svým zaměstnancům nebusinessové workshopy, jen pro ně. Pohlazení duše i těla. Jako odměna za splněný plán, doplněk výjezdní porady nebo součást dne otevřených dveří. Jedinečná témata v interaktivním pojetí. 

UNIKÁTNÍ WORKSHOPY Z KUCHYNĚ TLC
Občas potřebují zaměstnanci něco navíc. Poradit, jak se více koncentrovat, nebo naopak jak vypnout hlavu, aby se mohli vyspat. Pokud toto řešíte, pak doporučujeme naše workshopy Supermozek a Wellness pro mozek.
Jak komunikovat srozumitelně a hlavně tak, aby si mé informace ostatní pamatovali? Storytelling je jednoduchým řešením, vhodným nejen pro obchodníky a marketing, ale i pro management.
Kreativita, strategické hry, a mnoho dalšího vytváříme speciálně pro naše klienty. Několikrát do roka 'upečeme' unikátní téma právě pro vás!