Know more. Grow more. Do more.

Vítejte v TLC

Jsme firma zaměřená na člověka

Projekty, na kterých pracujeme, vycházejí z reálné podstaty úkolů, které potřebujete řešit. Než za vámi přijdou naši lektoři, koučové nebo překladatelé, poctivě analyzujeme, co potřebuje vaše firma, podnikání a hlavně vaši lidé. Nikdy vám tedy nepřineseme katalog kurzů a neřekneme vám: „Vyberte si.“ Jdeme po smyslu textů, které překládáme, stejně jako po skutečných důvodech, proč máme v konkrétní firmě školit Soft Skills, konzultovat nebo učit jazyky. Jsme TLC, firma zaměřená na řešení reálných problémů reálných lidí v reálném světě.

S hlavou v oblacích a nohama pevně na zemi

Chceme být skvělí v tom, co děláme. Proto způsob, kterým pracujeme, ohýbáme a nikdy nelámeme.      Proto neustále inovujeme. Proto jsme otevření – názorům, zpětné vazbě, chvále. Proto nebereme zakázky, na kterých bychom nemohli poctivě pracovat. Proto nabízíme i přijímáme jen to, co si opravdu můžeme dovolit.  Vnímáme svou část zodpovědnosti za vaši firmu, projekty i zaměstnance.
Jsme na sebe hrdí. Jsme tým, který spojuje opravdové hodnoty. Pružnost, otevřenost i „zabejčenost.“
Sedmnácté patro nejvyšší brněnské budovy AZ Tower patří jen nám. Máme v něm zázemí a taky malou botanickou zahradu. Symbolizuje pro nás stabilitu i nadhled. Je naším domovem.

Zveme vás na návštěvu. Přijmete?