Již proběhla My Story se Zuzanou Spurnou v Brně

Inspirativní setkání s přimářkou FN u Sv. Anny v Brně PhDr. Zuzanou Spurnou, Ph.D.

Místo konání: BEST WESTERN PREMIER Hotel International Brno, Husova 200/16, Brno

Datum: 25.02.2020 Čas: 16:30-18:30h Cena: Zdarma

Program

Vážení přátelé Equilibria, 

dovolujeme si Vás pozvat na akci My Story se Zuzanou Spurnou v Brně. Jsme velice rádi, že můžeme díky partnerství s TLC Trainings and Languages, s.r.o. zorganizovat tuto akci právě v Brně a pozvat Vás všechny z regionu na tento inspirativní večer. 

Datum: 25.2.2020

Čas: 16.30 (Registrace otevřena od 16.15)

Lokace: Best Western Premier Hotel Brno (Husova 200/16, Brno)

Rezervujte si své místo zde nebo přes email info@britcham.cz.

 

Zuzana Spurná

PhDr. Zuzana Spurná, Ph.D. je klinický psycholog a psychoterapeut, od roku 1998 působí ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně, kde je od roku 2008 primářem Oddělení klinické psychologie. Specializuje se na individuální psychoterapii dospělých s psychosomatickými obtížemi. Absolvovala psychoterapeutický výcvik se zahraničními lektory z Německa a Švýcarska. Dlouhodobě se věnovala onkologickým pacientům a pacientským organizacím. V rámci doktorského výzkumu se zaměřila na kvalitu života lékařů pracujících na onkologii. V letech 2002-2011 přednášela a garantovala na Masarykově univerzitě výuku klinické psychologie.

Pro brněnskou televizi BTV natočila se svými pacienty desetidílný seriál o psychoterapii. Dlouhodobě vystupuje v regionálních i celostátních médiích, byla hostem pořadu ČT „Osobnost před půlnocí.“

V roce 2012 otevřela soukromou ambulanci v centru Brna, kde se kromě individuální psychoterapie věnuje též manažerskému koučinku a firemnímu poradenství v oblasti péče o lidské zdroje. Má zkušenosti s psychologickým vzděláváním managementu i s analytickými projekty. V minulosti spolupracovala s firmami EON, Pfizer, Zentiva, Hyundai, Siemens, Liebherr, Hartmann-Rico, a dalšími.