Know more. Grow more. Do more.

Společenská zodpovědnost

SOS dětské vesničky

Pomáháme dětem z SOS vesniček. Dávno jsme ale přestali věřit na to, že největší hodnotou, kterou jim můžeme dát, jsou peníze. Proto pro vesničky přímo pracujeme. Propojujeme je s lidmi, kteří mají srdce na dlani a kteří chtějí cítit zodpovědnost za děti, jimž nepřál osud. Rozšiřujeme povědomí široké veřejnosti o tom, co SOS vesničky dělají, o jejich programu i o konkrétních příbězích, které prožívají. Není to jednoduchá cesta, dává ale mnohem vetší smysl. A občas se nám zdá, že to funguje jako kouzlo. Že se nám energie, kterou do SOS vesniček dáváme, vrací. Říkejme tomu dobrá karma nebo prostě jen příjemný pocit. Pojmenování není podstatné. V TLC ho cítíme všichni. A na tom záleží především.

Více o SOS vesničkách zde.

2016

Výtěžek z charitativní plavby ze dne 25.8.2016 je pro SOS vesničky 193.500,-Kč!

2017

Výtěžek 393.850,-Kč z chatitativní akce ze dne 27.9.2017

Reportáž Regionální televize CZ

www.odpalujemeprodeti.cz

2018
Pomáháme dětem. Od roku 2016 jsme spojili síly, abychom pomohli SOS dětské vesničce v Brně postavit nové hřiště.
Společně jsme za dva roky získali 599.350 Kč. Děkujeme Vám!
Děti jsou nadšené. Hřiště je místo, které jim vrací úsměv do tváře, kde se potkají s kamarády, a užívají si je i s tetami, které se o ně starají.
I ředitelka SOS dětské vesničky v Brně - Medlánkách paní Marcela Troubilová s patronkou dětských SOS vesniček Taťánou Nepustilovou mají upřímou radost, že se první etapa hřiště tak skvěle povedla. Držte nám palce v dalším pokračování!
Podívejte se sami …