O mně

Jsem žena, která už myslí i na sebe. Jsem matka a také teta dětí v SOS vesničkách. Jsem podnikatelka i mentorka. Vím, že jsem na správné cestě.

Když se ohlédnu a zrekapituluji moji dosavadní cestu, vidím nejen fungující společnost TLC, která rostla zároveň se mnou, ale vnímám ji především jako rodinu. Původně úzký okruh lidí kolem mne se naproto přirozeně a organicky rozrostl a díky novým nápadům poroste dál.

S přibývajícími zkušenostmi si uvědomuji, jak je důležité myslet i na společenský dopad podnikání. Velice si vážím i ocenění Česká podnikatelka roku 2014, které mi otevřelo další vnitřní obzory díky inspirativním osobnostem, s nimiž jsem se setkala. 

Jsem na správné cestě i proto, že tíhnu ke skutečným hodnotám a uvědomuji si lidský rozměr vlastní cesty.

Nevnímám sebe samu pouze jako podnikatelku. Jsem především žena, matka a teta dětí v SOS vesničkách, protože vím, že je důležité vytvořit dobré prostředí nejen pro děti, ale pro všechny kolem.

Jsem na správné cestě i proto, že tíhnu ke skutečným hodnotám a uvědomuji si lidský rozměr vlastní cesty.

 

Napište nám

Ať už potřebujete s čímkoliv poradit, nenašli jste potřebnou informaci, kurz, školení či workshop, chcete navázat spolupráci, máte pro nás nějakou výzvu, nabídku či překladatelský oříšek, nebo se chcete zastavit třeba na kávu!