Know more. Grow more. Do more.

Klíčoví zaměstnanci

Klíčovým zaměstnancem může být nejen generální ředitel, ale také interní trenér, který zajišťuje udržení zásadně důležitého know-how ve firmě. Umíme vaše klíčové zaměstnance nejen rozvíjet, ale také identifkovat. Pracovat s nimi. Motivovat je. Rozvíjet jejich potenciál.

ROZVOJ MANAGEMENTU
Manažerský trénink obsahuje zpravidla vzdělávání z oblasti osobních kompetencí manažera a z oblasti manažerských kompetencí.
Manažer je často v těžké roli, uvědomujeme si dvě základní roviny:

ZAČÍNAJÍCÍ MANAŽER
Nově ve funkci manažera znamená, že potřebuji získat „první pomoc“.

SENIORNÍ MANAŽER
Zkušený manažer, potřebuje většinou jen „pilovat“ a získávat nové praktické a ověřené informace.
Pro obě skupiny manažerů připravujeme zpravidla koncepci rozvoje, zaměřenou efektivní komunikaci, delegování, vedení a motivace týmu, projektové řízení atd. Protože víme, že od manažerů se očekává také inovativnost, kreativita, řízení mezinárodních týmů, nestojíme opodál a také vyvíjíme a inovujeme. Vytváříme nové workshopy – z kuchyně TLC. Stačí nakouknout a ochutnat!

TALENT
Talent je rozvinutá úroveň schopností. Jde o schopnost zvládat určitou činnost lépe než průměrně disponovaní lidé. Různí lidé mají talent v odlišných oblastech. Lze proto rozlišovat matematický talent, hudební talent, manuální talent – mimořádnou zručnost – např. pro neurochirurgii či pro hodinářství, výtvarný talent např. pro sochařství či malířství, talent organizační, talent pro práci s lidmi – tedy učitelský talent či vůdcovský talent, dále talent pohybový pro balet či mimořádné sportovní výkony např. ve fotbalu či atletice. (zdroj: wikipedie).
Uvědomujete si, že se svými talentovanými zaměstnanci potřebujete pracovat? Pomůžeme vám s jejich identifikací, plánem jejich rozvoje i samotnou realizací.

INTERNÍ TRENÉŘI
TLC aktivně podporuje koncept interních trenérů u zaměstnavatelů. Je to většinou ideální způsob, jak zajistit, aby se adaptační fáze nových zaměstnanců povedla, firemní know-how zůstalo ve správných rukou a současně firma podporovala růst zaměstnanců. Interní lektor by měl znát základy metodiky vzdělávání, jak kterou informaci komunikovat. Pro zkušené interní lektory máme i „refresh“, který je nejen příjemně osvěží, ale také dodá novou sílu a elán.

SPECIALISTÉ
TLC sídlí přímo v srdci české Silicon Valley. Proto víme, že většina zaměstnavatelů potřebuje rozvíjet primárně své specialisty. IT programátory i vývojáře, pracovníky call center a zákaznických center, inženýry z výzkumu a vývoje. Brno je barevným městem, plným nových výzev a příležitostí. Jsme zde 23 let, proto umíme pracovat i s těmito specifickými skupinami. Rozumíme jim, umíme jim přizpůsobit metodiku vzdělávání i nominaci lektora.