Ředitelka TLC získala Cenu Ď

22.05.2019
Ředitelka TLC získala Cenu Ď

Taťána Marie získala 21. května 2019 Cenu Ď za Jihomoravský kraj, kterou si převzala v průběhu slavnostního večera. Na Cenu Ď jsou nominováni lidé, kteří dlouhodobě pomáhají lidem ve svém okolí a jejich pomoc má společenský dopad. O udělení tohoto výjimečného ocenění rozhodujete vy svými hlasy na sociálních sítích. Taťána Marie dlouhodobě spolupracuje s brněnskou SOS vesničkou a jak sama řekla bezprostředně po udílení cen, byl to pro ni velmi emotivní večer. "Myslela jsem na všechny děti, které nemají to štěstí a nemohou mít rodinu, protože tato cena je vlastně jejich. Nejraději bych si je všechny vzala k sobě domů..." 

Poděkování patří také vám všem, kteří jste pro Taťánu Marii hlasovali a vyjádřili ji tak svou podporu. A podpořit můžete i SOS vesničky, nebo kohokoliv, kdo vaši pomoc v tuto chvíli potřebuje.

Podívejte se na video, které bylo natočeno po slavnostním ceremoniálu.

Napište nám

Ať už potřebujete s čímkoliv poradit, nenašli jste potřebnou informaci, kurz, školení či workshop, chcete navázat spolupráci, máte pro nás nějakou výzvu, nabídku či překladatelský oříšek, nebo se chcete zastavit třeba na kávu!