Ještě nemáte vlastního jazykového trenéra?

10.09.2019
Ještě nemáte vlastního jazykového trenéra?

Inspirovali jsme se v zahraničí a v září letošního roku jsme na český trh uvedli jako první výjimečnou službu Language Trainer pro všechny, kteří chtějí svého zaměstnavatele či firmu reprezentovat na špičkové úrovni.

Ať už jste majitelé firem, ředitelé společností nebo manažeři, určitě uvítáte našeho jazykového trenéra. Jsou totiž chvíle v oblasti byznysu, prezentace i společenské reprezentace, na které vás běžný jazykový lektor nedokáže předem dostatečně připravit.

Language Trainer je totiž vaším odborným partnerem, který vás připravuje na komunikaci v cizím jazyce v jednotlivých situacích. Dokáže vás stínovat na poradách nebo při telefonních hovorech, dát vám zpětnou vazbu, intenzivně s vámi trénovat přípravu na návštěvu zahraničního partnera či investora nebo korigovat prezentaci tak, aby vaše jazykové znalosti odpovídaly vašemu know-how i postavení.

Jazykový trenér je vám plně k dispozici, zná náplň vaší práce i firemní terminologii a je časově flexibilní, věnuje se vám osobně, ale dokáže zkorigovat i vaši písemnou komunikaci nebo prezentaci do druhého dne.

Stále ale zůstává trenérem, který vaše jazykové znalosti i dovednosti posune o stupeň výše.

Pokud chcete udržet krok s neustále se zvyšujícími nároky na sebevzdělávání, neváhejte nás kontaktovat. Tuto službu vám navrhneme na míru a vybereme odpovídajícího jazykového trenéra, který bude i jako osobnost a profesionál splňovat ty nejvyšší nároky.

Napište nám

Ať už potřebujete s čímkoliv poradit, nenašli jste potřebnou informaci, kurz, školení či workshop, chcete navázat spolupráci, máte pro nás nějakou výzvu, nabídku či překladatelský oříšek, nebo se chcete zastavit třeba na kávu!