TLC je úspěšná firma

28.11.2019
TLC je úspěšná firma

Know more. Grow more. Do more. Přesně to vystihuje nás, naši rodinu TLC.

Jsem moc ráda, že se TLC daří a může být pro vás všechny stále jistotou a dobrým zázemím. Jsme stabilní a finančně zdravou společností. TLC má velmi dobré jméno na trhu. Jsme spolehlivým domovem nejen pro všechny členy naší rodiny TLC, ale i spolehlivým partnerem pro naše klienty. A to nám přivádí stále nové zákazníky i spolupracovníky.

Aktuálně máme 775 jazykových kurzů. Za letošní rok víc než 100 odškolených dnů, 3 realizované projekty týmu TLC Experts a tisíce přeložených slov. Občas máme i specialitky, na které jsme opravdu pyšní, například překlad mobilní aplikace do hindštiny a maráthštiny. I služba Language Trainer už má své první studenty.

Jsme stále inovativní a moderní. Nový on-line způsob evidence docházky přinesl nejen výraznou úsporu času, ale také vyšší komfort pro všechny zúčastněné. Zákazníci vidí informace o výuce on-line, vyúčtování je již poloautomatické, takže s minimální chybovostí a k tomu ještě šetříme naše lesy, a z toho mám opravdu velkou radost!

Jsem moc ráda, že TLC nemyslí jen na sebe, ale i na okolí. Jsme společensky prospěšná firma. Kromě aktivní podpory dětí v SOS dětské vesničce také mentorujeme. Někteří z vás se stali mentory žen v programu Equilibrium. Pomáháme. A tak to má být. Děkuji vám všem za vaši přízeň, loajalitu i přátelství.

 

Taťána Marie
ředitelka TLC

Napište nám

Ať už potřebujete s čímkoliv poradit, nenašli jste potřebnou informaci, kurz, školení či workshop, chcete navázat spolupráci, máte pro nás nějakou výzvu, nabídku či překladatelský oříšek, nebo se chcete zastavit třeba na kávu!