Vyjádření TLC k současné situaci kolem koronaviru

03.03.2020

Vážení zákazníci,

chápeme, že šíření nákazy COVID-19 z pochopitelných důvodů vzbuzuje obavy zaměstnavatelů o zdraví jejich zaměstnanců.

Uvědomujeme si, že v rámci preventivních opatření, přijímaných kvůli šířící se nákaze koronavirem a chřipkou, přistupují někteří z Vás k zákazu návštěv.

Jsme Vašim partnerem a vždy se snažíme společně hledat řešení. Uvědomujeme si, že kontinuita vzdělávání je zásadní, a proto si Vás dovolujeme informovat o možnosti změny formátu výuky na výuku přes Skype.

Lektoři TLC jsou proškoleni a seznámeni s aplikací. Skype umožňuje výuku nejen pro jednotlivce, ale i skupinovou výuku. TLC disponuje ve svých učebnách moderními počítači s kamerami a obrazovkami, které jsou právě pro tuto výuku přizpůsobeny.

V případě Vašeho zájmu o bližší informace neváhejte kontaktovat projektovou manažerku TLC, která zajišťuje péči o Vaši společnost, případně se přímo obraťte na mne.

Uvědomujeme si, že i my neseme zodpovědnost za zdraví našich zaměstnanců a také za zdraví našich studentů, Vašich zaměstnanců. Proto jsme přistoupili k ochrannému opatření, kdy recepce dostala pokyn nevpouštět do prostor TLC jakoukoliv osobu, která jeví příznaky onemocnění, jako je kašel, teplota apod. V případě, že se bude jednat o účastníka vzdělávání, nebude se moci zúčastnit vzdělávací aktivity nebo jazykového kurzu. V případě, že se bude jednat o spolupracovníka TLC, bude kurz zrušen a nahrazen zákazníkovi v jiném termínu nebo realizován jiným lektorem či školitelem.

Osobně věřím, že situace bude brzy pod kontrolou.

S úctou

Taťána Marie
ředitelka TLC

Napište nám

Ať už potřebujete s čímkoliv poradit, nenašli jste potřebnou informaci, kurz, školení či workshop, chcete navázat spolupráci, máte pro nás nějakou výzvu, nabídku či překladatelský oříšek, nebo se chcete zastavit třeba na kávu!