Equilibrium - to správné spojení

13.11.2019
Equilibrium - to správné spojení

Program Equilibrium Britské obchodní komory se letos rozšířil o Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj. „Dámy v rámci tohoto programu mentoruji už 4 rokem, proto bylo přirozené spojení TLC a BCC právě v našem rodném kraji. A protože jsem zde doma, většinu přihlášených dam i mentorů osobně znám, bylo na mne, vytvořit páry,“ říká Taťána Marie. Asi nejdůležitějším faktorem úspěšného mentorování je, aby si mentor s mentorovaným osobnostně rozuměl. Není to jen o znalostech a zkušenostech, ale hlavně o chemii. A mohu vám říci, že to byla opravdu těžká práce! Vzniklo 19 párů z 38 lidí.

Vždy je mou první otázkou, jak se jim společně pracuje. Ptám se mentorů i mentorovaných dam. A musím říci, že mám z toho obrovskou radost, protože mi dosud všichni potvrdili, že propojení se povedlo na jedničku. Pokud si mohu dovolit citovat poslední reakce „Je to úžasné, jsme jak dvojčata! Jsme si tak osobnostně blízké, že používáme stejná slova a máme dokonce i stejné myšlenky v jeden okamžik, je to neuvěřitelné!

Takže milé dámy, pokud se chcete rozvíjet a pracovat na sobě, rádi vás v příštím roce mezi sebou přivítáme a ti z vás, kteří by naopak rádi sdíleli své zkušenosti, muži i ženy, neváhejte posílit naše řady mentorů!

Napište nám

Ať už potřebujete s čímkoliv poradit, nenašli jste potřebnou informaci, kurz, školení či workshop, chcete navázat spolupráci, máte pro nás nějakou výzvu, nabídku či překladatelský oříšek, nebo se chcete zastavit třeba na kávu!