Jak se může firma připravit na krizi

11.04.2019
Jak se může firma připravit na krizi

V úterý 9. dubna 2019 jsme se setkali v rámci naší minikonference na téma Jak se může firma připravit na krizi.

Partnerskou společnost zastupovala Gabriela Hrbáčková z Hofmann Wizard s.r.o., která hovořila o globální recesi a možnostech řešení formou agenturního zaměstnávání, využívání flexibilních úvazků, payrollu, marketingových kampaní, outsourcingu. Zabývala se také výchovou mladých talentů, interim zaměstnanci nebo možností dotací.
Z její prezentace také vyplynulo, že necelých 6 % ekonomicky aktivních lidí v České republice pracuje na zkrácený úvazek a 40 % absolventů škol nemá znalosti a dovednosti, které zaměstnavatelé požadují a potřebují.

Jana Vozdecká z druhé partnerské společnosti EFA CZ s.r.o. představila aktuální dotační výzvu 97 Podnikové vzdělávání zaměstnanců II včetně podmínek pro udělení dotace, jednotkové náklady, ukázku rozpočtu projektu i jeho hodnocení.

Prostor dostali i další hosté, protože formát setkávání je otevřený diskusím a sdílením vlastních zkušeností. Paní Alice Dosedlová ze společnosti Pharmawell a.s. sdílela vlastní zkušenost s čerpáním dotací a také řadu praktických postřehů i konkrétních výstupů.
Taťána Marie se zabývala způsoby tvorby koncepce vzdělávání a doplnila ji TLC Expertka Lucie Černá, která detailně popsala praktický způsob sběru potřeb zaměstnanců v oblasti rozvoje a vzdělávání napříč profesemi. Hosté konference nejvíce ocenili konkrétní příklady, které se osvědčily a naopak i neosvědčily v praxi, a jaký přístup zaměstnanci nejvíce ocenili.

Fotogalerie

Naše formáty setkávání budou pokračovat i nadále, scházíme se v užším přátelském kruhu a vyměňujeme si konkrétní zkušenosti i znalosti na daná témata prostřednictvím minikonferencí i TLC Stories. Sledujte náš web i sociální sítě, rádi se s vámi setkáme osobně! Na viděnou!

Vaše TLC

Napište nám

Ať už potřebujete s čímkoliv poradit, nenašli jste potřebnou informaci, kurz, školení či workshop, chcete navázat spolupráci, máte pro nás nějakou výzvu, nabídku či překladatelský oříšek, nebo se chcete zastavit třeba na kávu!