Know more. Grow more. Do more.

Nové spojení akceleruje váš byznys

28.04.2016

Řešení, které potřebujete k úspěchu. Exkluzivní spolupráce české společnosti TLC a mezinárodní společnosti Hewlett Packard Enterprise přinese nové možnosti klientům obou společností.

Vzájemné propojení know-how a progresivních vzdělávacích metod obou firem umožní poskytnout ještě lepší a flexibilnější služby, ze kterých budou těžit všichni stávající i noví zákazníci.

„Toto spojení umožní oběma partnerům poskytnout komplexnější nabídku,“ říkají o strategickém partnerství ředitelka společnosti TLC Taťána Nepustilová a HPE Education Country Lead Lukáš Vallo.

Výhod vzájemné spolupráce budou moci využívat všichni klienti na území České a Slovenské republiky.

Díky svým produktům v oblasti rozvíjení soft skills a jazykových znalostí, společnost TLC pomáhá klientům k úspěchu. Učí, jak lépe prodávat, prezentovat, spolupracovat v týmu a ulevit si od stresu. Vzdělávací centrum Hewlett-Packard Enterprise naopak poskytuje odborná IT školení, která jejím účastníkům pomáhají dosahovat maximální efektivnost nejen při správě HW a řízení IT procesů ale také v oblasti IT bezpečnosti, enterprise architektury a rovnež projektového managementu.

„Na každé téma se dá dívat ze dvou stran – jak ze strany hard skills, tak ze strany soft skills. A to je přesně důvod, proč budeme klientům tyto dva pohledy společně ukazovat v rámci setkání v Praze, Brně a Bratislavě,“ shodují se Taťána Nepustilová a Lukáš Vallo.