Know more. Grow more. Do more.

Konečně smysluplná porada

13.11.2017

„Promiň, Honzo, už budu muset jít, čekají mě ještě nějaké porady.“ - Omlouval se mi jeden účastník mentoringu ve známé dánské firmě. „Spěcháš na poradu? A kolik jich dnes máš, když říkáš nějaké?“, zeptal jsem se. „No, dnes od rána jich mám … celkem sedm. Bohužel.“

 

KONEČNĚ SMYSLUPLNÁ PORADA …

Krásně to zní, viďte? A co vy? Kolikrát v poslední době jste odcházeli z porady s tím, že to byl zase ztracený čas? A kolikrát jste s touto obavou na poradu dokonce už přicházeli?

Zažil to asi každý z nás - porada, meeting, briefing… Prostě hodně lidí na jednom místě, a většinou také s různým očekáváním a cílem. Ale jak to všechno dát dohromady? Jak zajistit, aby byla porada funkční a přinášela všem to, co má?

Naším cílem je vám pomoci s tréninkem dovedností - jak poradu připravit a vést, jak si poradit s různými typy osobností, jak jednat ve složitých situacích, jak nastavit jasná pravidla. Ano, to všechno spolu natrénujeme.

A uděláme ještě něco, aby se situace u vás opravdu zlepšila. Nejdříve totiž přijedeme za vámi, na vaši poradu. A budeme tiše pozorovat a hlasitě se ptát. A hledat - PROČ, CO, JAK, KDO, KDY, KDE. Teprve potom vám na míru připravíme trénink a možná i sadu vhodných opatření ke zlepšení. Tedy, pokud si na ně nebudete chtít přijít, s naší pomocí, rovnou sami.

No, vždyť nás už znáte - škola hrou. :)

Váš tým TLC Soft Skills


Smysluplná porada