Know more. Grow more. Do more.

TLC PŘEDPOVÍDÁ BUDOUCNOST VZDĚLÁVÁNÍ

13.03.2017

VIVA - VIRTUÁLNÍ TŘÍDY

TLC je a vždy bude průkopníkem moderních trendů v oblasti vzdělávání. Našim klientům nasloucháme, a proto stále přicházíme s novinkami, které pomáhají udržovat maximální efektivitu a současně šetřit čas a minimalizovat náklady.

Z těchto principů vychází náš projekt VIVA, virtuální třídy, které provozujeme s podporou software Skype for Business společnosti Microsoft. Jedná se o mimořádné spojení Microsoft a TLC. Spojení nejlepšího software s top lektory. 

Nemluvíme zde ani o e-learningu, ani o webinářích, ani o natočených videích. Mluvíme o živé výuce, kde ve třídě s maximálně 4 studenty pracujete LIVE. Lektor je zde jen pro vás. Aktivně komunikujete, živě reagujete, interaktivně pracujete. Odkudkoliv a kdykoliv. 

Studenti kliknou na link, vstoupí do virtuální třídy a učí se. Nic neinstalují, nic neřeší, vše je zajištěné ze strany TLC. Stačí pouze notebook nebo PC vybavený kamerou, mikrofonem, reproduktory a  připojení k internetu. 

Pilotní provoz ukázal, že se takto můžete učit nejen jazyky, ale také jiné dovednosti. Témata jsou neomezená. Trénink na vytýkací rozhovor, právě tak jako příprava na prezentaci, měly excelentní hodnocení. Stejně jako cvičení a energické masáže. Workshopy v délce 60 minut až 3 hodin. Jednoduché a praktické řešení vzdělávání. 

Vhodné nejen do vaší cafeterie, ale také jako součást vašeho vzdělávacího plánu. 

Vidíme budoucnost. Pojďte ji žít již dnes!

Ukázkovou hodinu pro vás rádi připravíme na libovolné téma.


VIVA 2017